Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

270 €

Biciklete Bianchi kursi, çelik, vintage

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692189764
  • Postuar: 31/10/2017 12:53
  • Skadon: 5 ditë, 19 orë
BIANCHI-kursi-vintage-
BIANCHI-kursi-vintage-éBIANCHI-kursi-vintage-4BIANCHI-kursi-vintage-3BIANCHI-kursi-vintage-6

Përshkrimi

Bianchi kursi e restauruar dhe e sjellë në formën dhe ngjyrën origjinale. Shala dhe timoni veshur me lëkurë. Marshi prapa Campagnolo – Disqet MAVIC

Nuk ka tag

287 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94959f8634c642bd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total