Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,500 LEK

Biciklete Austriake Melida 8600 cmimi 19500 lek e diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675299998
  • Postuar: 29/08/2017 14:14
  • Skadon: 13 ditë, 19 orë
Melida1
Melida2

Përshkrimi

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria

Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
Disqe rezistente, dopio disqe
Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14”,
Sun run 42T
Biciklete super design, Vogue Sport Fashion,
Fashion Super Sport 7005
Cmimi 19500 lek i diskutuar.

Cel 0675299998

Nuk ka tag

129 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 434595f62e843620

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total