Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,500 €

Benz-Mercedes E-220 CDI, NAFTE,2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672074873
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 28/10/2017 16:49
  • Skadon: 162 ditë, 11 orë
e-class-white
20170905_09204420170905_092115

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: automatik
Ftohja……: Klima
Fuqia KW..: 96
KM……….: 220000

BENZ-MERCEDES E-220 CDI,
NAFTE,
I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA,
SEDILE LEKURE TE ZEZA,
NE GJENDJE SHUME TE MIRE,
ME DOGANE TE PAGUAR,
VITI PRODHIMIT NENTOR 2009,
KAMBIO AUTOMATIKE,
2 PALE DISQE ALUMINI NJERA PALE ME GOMA VERORE DHE TJETRA DIMERORE,
SISTEM BLUETOTH VIVAVOCE PER TELEFON,
SEDILET ME NGROHJE E SHUME OPSIONE TE TJERA..
CMIMI OKAZION 7500EURO

Cel. : 0672074873

Nuk ka tag

185 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 56159f49685e9e0b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total