Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,900 €

Benz-Klasse A 180 CDI

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 04/12/2018 09:59
  • Skadon: 110 ditë, 8 orë
C8BBBDE0-0513-448C-A819-F8D642FCA518
C24E502B-99C9-4CB8-ACED-1F368490B94947F140C7-F372-4188-B46C-CC5F1DE08B7D38E15A8F-C832-489E-9F51-89D96DC0F064FAE744F9-917C-4EAC-BB55-AFA8C462AC4FE0144749-34F2-431A-88C5-E0A06BA570F864B6302A-8D71-47FE-8A10-F4F498159959D37DFEE2-5E3E-4974-9D77-47F44F9E8BD0005616E5-B20E-46C4-9B9B-5D9B5F611A66

Përshkrimi

Shitet Mercedes-Benz Klasse A 180 CDI Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale 180,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Te Paguar Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13,

Nuk ka tag

337 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6175badf390d53b9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total