Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

MERCEDES BENZ E 220 CDI/VITI 99/AUTOMATIKE

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684190018
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 15/11/2017 13:50
  • Skadon: 20 ditë, 20 orë
23602134_10214866402642483_1837536300_n
23627270_10214866402522480_748867421_o23602152_10214866402842488_1894653244_n23619065_10214866402802487_742626144_n23666522_10214866402762486_531238938_n23667269_10214866402602482_1668451441_n23634964_10214866402882489_110471419_n23633357_10214866402562481_184573871_o

Përshkrimi

Mercedes Benz viti 1999, makina ka 1 vit ne Shqiperi, me dokumenta te rregullta te prera per 1 vit, kambio automatike dhe te gjitha sherbimet e kryera pas asnje problem dhe per cdo lloje prove.

Nuk ka tag

602 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4915a0c36415ce52

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total