Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

620,000 €

BAR KAFE NE SHITJE tek unaza re ne nje zone shume te frekuentuar

  • Çmimi/m²: 4500
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: UNAZA RE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070013
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/10/2017 11:24
  • Skadon: 56 ditë, 12 orë

Përshkrimi

Shitet lokal tek unaza re ne nje zone shume te frekuentuar, me fasade te dukshme dhe me pune te ngritur prej vitesh dhe investim ne aredim . Nje mundesi shume e mire investimi, nderkohe qe prona eshte me qira.

Nuk ka tag

199 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 43259e4796b3092e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total