Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,900 €

Autoveture Mercedes C Elegance, Klima, Baxha / Panorama, viti 1997

  • Viti i prodhimit: 1997
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0698120780
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 20/09/2017 07:48
  • Skadon për: 181 ditë, 12 orë
20170830_180453
20170830_18042620170830_17592020170830_175936

Përshkrim

Gjendja e pergjitheshme e makines e vecanerisht e motorit mjaft e mire. E perdorur nen kujdesin e nje personi dhe vetem ne rruge te asfaltuara.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 329 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 95659ac6703ccbc5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total