Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

13,000 €

Audi Q7/nderrohet

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0675543943
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 26/04/2017 14:49
  • Skadon për: 145 ditë, 11 orë
shitet-audi-q7
makina-audikerko-makine-fuoristradenjoftime-audi-q7kerko-makine-audikerkoj-fuoristrada-perdorurashitje-makinashIMG_7742IMG_7873IMG_7838IMG_7839IMG_7834IMG_7833IMG_7836

Përshkrim

Audi Q7,3.0nafte (2967)viti 2006 ,dokumenta te sapo paguara ,makines i jane bere sherbime te audi me vlere 1100€ me fature dhe 2 vjet garanci +sherbime xhenerike te sapo bera(goma,tambure e ferrota te reja mbrapa)mundesi nderrimi me makine me te vogel 13€ cel 0685299838

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1773 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 69957dea59847d9b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Lidhje të sponsorizuara

total