Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,990 €

AUDI Q5 2.0L TDI QUATTRO S-LINE

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0697672636
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 15/12/2017 16:13
  • Skadon: 153 ditë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet Audi Q5 S-Line QUATTRO 2.0L Nafte 165 Kuaj Fuqi, 92.000 KM, Viti Prodhimit 06/05/2009, Kambio Automatike, Navigator Europian, Radio/CD/AUX, Kondicioner Digital, Komanda ne timon, Tapiceri lekure ngjyre te zeze S-line, Sedilje me fryrje, 4 goma te reja, Tavan Xhami Panoramik, Sensore parkimi para-mbrapa, Kamera Parkimi, Cruise kontroll (Pilot automatik), E sapo ardhur nga Belgjika me dogane te paguar, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera, Cmimi 15990 Euro, Per informacion: 0697672636 (Nuk Nderrohet)

Nuk ka tag

261 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8225a0c41ca72e12

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total