Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Audi A6 nafte, SW, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692757879
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 21/09/2017 06:23
  • Skadon: 75 ditë, 18 orë
IMG-20170920-WA0018
IMG-20170920-WA0019IMG-20170920-WA0020IMG-20170920-WA0021

Përshkrimi

makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike.

Nuk ka tag

486 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 90759c2d184dc128

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total