Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Audi A4, nafte, kambio automatike, motorri 1.9 TDI 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686321936/0697990666
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 07/01/2018 06:13
  • Skadon: 48 ditë, 21 orë
26612998_1483140788401430_1780129184_o
26540579_1483140561734786_1008502519_o26544058_1483141548401354_461531594_o26540350_1483140278401481_1729538496_o26613530_1483140488401460_254114655_o26540241_1483140355068140_1411459196_o26654474_1483139918401517_1219193873_o26540299_1483141268401382_880142853_o

Përshkrimi

Shitet Audi A4,ngjyra gri,viti i prodhimit 2004,me nafte,me kambio automatike,motorri 1.9 TDI me I te kuqe,180.000km,me klima kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,disqe alumini,ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mororrike,me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe dhe me dokumente te paguara deri ne Dhjetor 2018.Shitet per arsye emigrimi,Cmimi 3500 Euro i diskutueshem.

Nuk ka tag

384 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8765a5144545b6c6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total