Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,800 €

Audi A3 nafte 2001 – dokumenta deri ne shkurt 2017

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685555077
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 06/12/2016 07:01
  • Skadon: 44 ditë, 6 orë
15399022_1432767953429922_130016072_o
15399020_1432768050096579_1045918391_o15388821_1432767583429959_612616806_o15387495_1432766236763427_1722245195_o15369713_1432765843430133_37320938_o15369653_1432765390096845_204014389_o15354260_1432765080096876_957243992_o15321653_1432767346763316_966598665_o15311541_1432766380096746_762927803_o15310809_1432768143429903_1215870910_o

Përshkrimi

Me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2017.
E mirembajtur brenda dhe jashte si dhe pjeset motorrike dhe xhenerike,motorri 1.9 me nafte DI te kuqe,kambio manuale me 6 marshe.

Nuk ka tag

952 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2185845f3c73db48

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total