Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,400 €

Audi A3 1.9 nafte, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686967506
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 24/06/2017 14:50
  • Skadon: 25 ditë, 5 orë
IMG_20170530_060916_600
IMG_20170502_085421IMG_20170502_085415IMG_20170502_085330IMG_20170502_085318IMG_20170502_085206IMG_20170502_085128IMG_20170502_085120IMG_20170502_085103IMG_20170502_085036

Përshkrimi

Audi a3 1.9 nafte KLM 183000 e ardhur nga Italia me dok te rregullta kater muaj e perdorur Ne shqiperi Ne gjendje perfekete motorrike dhe xhenerike.

Nuk ka tag

205 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 91059452b12384aa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total