Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Asistente Zyre

  • Profesioni: Ekonomist
  • Adresa: Rr.Elbasanit Sauk i Ri Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682077801
  • Postuar: 27/06/2017 11:38
  • Skadon: 35 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Kerkojme te punesojme Asistente Zyre.

Te kete perfunduar arsimin e larte, te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane.

Per te gjithe te ineteresuarit jeni te lutur te na kontaktoni ne nr. 0682077801.

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 360595225c27b6d7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total