Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Asistente administrative

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Rruga e Kavajes, 14
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: hr@wow.com.al
  • Postuar: 27/11/2017 12:54

Përshkrimi

Wow Digital Company per zgjerimin e stafit kerkon te punesoje asistente administrative.
Kerkohet njohuri shume te mira ne gjuhen italiane dhe angleze,Njohuri shume te mira te PC dhe te programeve baze dhe internetit ne teresi.Kandidati duhet te kete minimalisht 2 vjet eksperience te ngjashme.
Personi eshte pergjegjes per organizimin e axhendave,mbledhjeve,trasfertave etj.
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen hr@wow.com.al
Suksese!

Nuk ka tag

386 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6515a1be55060c1a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total