Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Artikuj per femije(Veshje. Lodra.)

  • Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695443084
  • Postuar: 11/11/2017 10:28
P_20171107_092049
P_20171107_092014

Përshkrimi

Aktiviteti eshte ne vazhdim.

Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe ka klientele te ngritur prej vitesh.

Çmimi I mallit eshte nen kosto.

Raftet manekinet dhe te gjithe aksesoret e tjere jane falas.

Nuk ka tag

614 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 9065a00bf5e63968

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total