Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

ARNIL shpk kerkon te punesoje: Normiste

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Mbikalimi i Fllakes,Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697040858
  • Postuar: 24/07/2017 13:35
  • Skadon: 32 ditë

Përshkrimi

Firma ARNIL sh.p.k kerkon te punesoje:
-Normiste
Kriteret:
-Shkolla e larte, kompjuteri
-Te jete e komunikueshme,dhe e afte per te bashkepunuar ne grup.
Garanton pune ne vazhdimesi dhe pagese te sigurt,te kenaqshme.
Transport i garantuar.

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9315975d3fa618db

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total