Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

ARNIL sh.p.k kerkon te punesoje: -Punetore rrobaqepesie -Punetore hekuri -Paketuese -Sanitare

  • Profesioni: Rrobaqepëse
  • Adresa: Mbikalimi i Fllakes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697040858
  • Postuar: 05/06/2017 09:14
  • Skadon: 14 ditë

Përshkrimi

Firma ARNIL sh.p.k kerkon te punesoje:
-Punetore rrobaqepesie
-Punetore hekuri
-Paketuese
-Sanitare
Garanton pune ne vazhdimesi dhe pagese te sigurt.
Transport i garantuar.
Adresa: Mbikalimi i Fllakes,Durres.
Cel: 0697040858

Nuk ka tag

99 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7575931120d80be9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total