Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Arketare

  • Paga: 45.000 leke
  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:14
  • Skadon: 30 ditë, 3 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, kerkon:

Arketare
Kualifikime/ Kërkesa:

• Kandidatet duhet te kete eksperience mbi 5 vjet
• Te kene mbaruar me arsimin e larte ne profilin Ekonomik .
• Te njohe programin Alpha platinium.
• Te kete njohuri te mira te programeve baze kompjuterike si paketa Microsoft Office si dhe te programeve Alfa dhe Finance 5.
• Te koordinoje dokumentat ( MA, MP) per levizjet e arkes ne menyre korrekte, sic e kerkon formati.
• Është përgjegjës(e) për këmbimin e parave në valuta të ndryshme;
• Operon dhe është plotësisht i/e përgjegjës(e) për parate e gatshme dhe përkujdeset për limitin ditorë të arkës
• Te menaxhoje dhe mbyll bilancin e arkes cdo dite.
Pagesa mujore deri ne 45.000 Leke te reja

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: hr@agikons.com

Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 608594bb48f266c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total