Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

30 €

Arc Hotel Tirana

  • Adresa: Rruga Milto Sotir Gura, Unaza e Re, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0035544328080 / 00355688016060 / info@archotel.al
  • Postuar në: 26/05/2017 12:01
  • Skadon për: 31 ditë, 2 orë
IMG_1499
image2 (3)image1 (11)IMG_1490IMG_1499IMG_1515IMG_1519IMG_1368IMG_1364image1

Përshkrim

Pranvera erdhi dhe ju fton te vizitoni Tiranen, ne stinen me te bukur dhe ne periudhen me vibrante te jetes se kryeqytetit. Atmosfere mesdhetare, natyre qe shperthen dhe eksperienca te paharrueshme kulinaria jane disa nga atraksionet qe Tirana ofron. Dhurojini vetes nje fundjave ne qytet per te njohur nga afer Pazarin e Ri, per tu bere pjese e BunkArt apo per te shijuar jeten e nates se kryqeytetit.
Arc Hotel Tirana, hotel i ri i hapur ne qytet, ofron akomodim ne kushte optimale duke ruajtur nje buxhet ekonomik.
Dhomat tona ofrojne:
✓ TV me kanale dnerkomebtare
✓ Ngrohje/ftohje qendrore
✓ Free Wifi
✓ Set kortezie
✓ Mengjes i perfshire
✓ Parking falas

Zgjidhni Arc Hotel Tirana dhe shijoni magjine e Tiranes kete Pranvere!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 92 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2925927fb91501a7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total