Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,999 LEK

Apple iPhone 4s – 64GB – Black (Unlocked)

  • Adresa: Rruga Sedat Babani 4, lagja 3
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0697400200
  • Postuar: 06/01/2018 16:55
2825277F-C359-4383-9FFB-013ACC5D0B53
B6351D09-4DC1-4224-BE81-9093461C89AF4F1ECFA1-F5C0-431B-8B8E-BB39A5C4E6BEF3A95555-6C92-4D3F-8F27-A7B75B48CECF

Përshkrimi

Shes Apple iPhone 4s – 64GB – Black (Unlocked). Eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i paster dhe punon me icloud. Ju mund te vendosni video dhe muzike, me mijera kenge te preferuara ne kapacitetin e saj prej 64 bg ne makinen tuaj. Ju mund ta lidhni me blue tooth-in e makines tuaj. Mos haroni se vetem nje usb me kapacitet te vogel ju kushton dhjtra mijra leke. Vjen me karikuesin dhe kabllin. Ne se doni me shume informacion ju mund te me kontaktoni ne 0697400200. Faleminderit, AM

Nuk ka tag

268 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3815a50c6e99f5e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total