Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira

  • Adresa: Rruga E Kavajës
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355688088933
  • Specifikime: I mobiluar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 15/11/2017 19:41
  • Skadon: 61 ditë, 5 orë
23574408_1499465083422522_1652665581_n
Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira - Foto 1Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira - Foto 2Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira - Foto 3Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira - Foto 4Apartamet 2+1 Rruga E Kavajës, me qira - Foto 5

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e sigurt dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kavajës mbrapa Kishës Katolike, ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 116m2. Apartameti është totalisht i investuar, me punime cilësore. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit vazhdojmë me sallonin i ndenjes i arreduar shumë bukur në mënyrë bashkëkohore, ambjenti i gatimit, 2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkoni . Për ta vizituar na kontaktoni! Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2685a0c46cf8e582

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total