Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

46,500 €

Apartamenti 1+1, 150 m mbi Rrapin, Vlore

  • Çmimi/m²: 401-500
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Tek Rrapi
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/11/2017 12:36
  • Skadon: 63 ditë, 10 orë
IMG_285611
IMG_2857 (1)IMG_2860 (1)IMG_2861 (1)IMG_2863 (1)

Përshkrimi

Shesim Apartament rreth 150m siper Rrapit ne Vlore.
Apartamenti eshte pothuajse i perfunduar dhe ndodhet ne katin e 3te te pallatit. Apartamenti ofron nje pamje shume te bukur nga deti dhe ndodhet ne nje zone te qete e cila nuk do te kete me ndertime ne afersi te saj.
Largesia nga rruga Vlore-Orikum rreth 150m
Ne cmimin prej 46500 euro perfshihet dhe nje garazhd ne katin perdhes te pallatit.

Nuk ka tag

10919 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16855d980f71e9ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total