Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,000 LEK

Apartamente pushimi 1+1 me te gjitha kushtet, Plazhi i vjeter, Vlore

  • Adresa: plazhi i vjeter
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0665475159
  • Postuar në: 13/06/2017 12:45
  • Skadon për: 49 ditë, 5 orë
19125497_697156820469607_1347604099_o
19125577_697156833802939_1872876444_o19125921_697156857136270_112652765_o19126073_697156843802938_686621888_o19179603_697156830469606_1410574788_o19197551_697156817136274_1513194794_o19197796_697156840469605_744120932_o

Përshkrim

apartamente 1+1 me te gjitha kushtet, ambient gatimi dhe kondicioner, zona 200 m larg nga plazhi

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 86 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 773593fabbfa075e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme

total