Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

 

Apartamente per shitje tek kompleksi “Gjelberimi”

ONLINE para 23 orë
  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Liqeni artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 14/08/2017 14:55
  • Skadon për: 22 ditë, 23 orë
Kompl Gj.,Kati 2 (II)
Kompl Gj.,Kati 2,3(II)Kompl.Gj,Kati 2,4,5Kompl.Gj.,Kati 2,3(I)Kompl.Gj.,Kati 2,4,5

Përshkrim

Shiten apartamente tek “Kompleksi Gjelberimi”, i cili ndodhet tek liqeni perballe Farit me pamje nga kodrat e liqenit artificial te Tiranes. Ndertimi cilesor, komoditeti dhe arkitektura e bejne kete kompleks nje rezidence te vecante. Apartamentet jane me siperfaqe te ndryshme te tipit 1+1, 2+1, 3+1 .
Kompleksi eshte i perfunduar dhe me hipoteke.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Cmimi: 850-870 euro/m2

RK080916-03

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3581 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 42157d918428d8a2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total