Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

135,000 €

Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Prane UET-se
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 08/06/2017 15:01
  • Skadon: 15 ditë, 12 orë
ap 2+1 tek UET (2)
ap 2+1 tek UET (3)Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 2Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 3Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 4Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 5Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 6Apartamente per shitje 2+1 prane UET-se - Foto 7

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë “Universitetit Europian të Tiranës”
Shitet apartament 2+1 pranë “UET” në rrugën “Sali Butka”. Apartamenti ka një sipërfaqe 115 m2 dhe ndodhet në katin e IV-tërt banim të një objekti të ri të sapopërfunduar i cili ka punime tepër cilësore. Apartamenti ëhstë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënië, dy dhoma gjumi, dy tualete të dyja me ndricim natyral dhe një ballkon. Apartamenti ka punimë shtësë, si tavanet me gips, pllakat, pajisjet hidro-sanitare etj. Në katin -1 të ndëertesës ndodhen dhe dy garazhe të mbyllura. Apartamenti shitet së bashku me garazhet. Apartamenti ka shumë dritë pasi ka orientim Jug-lindje-veri-perëndim dhe hyn dielli gjatë gjithë ditës.
Cmimi i apartamentit 115 000 euro
Cmimi i garazheve 20000 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1872

Nuk ka tag

142 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 25459394a80c00d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total