Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35 €

APARTAMENTE PER PUSHIME

  • Adresa: Orikum
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: +355675246714
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 25/07/2017 17:23
  • Skadon: 35 ditë, 10 orë
APARTAMENTE PER PUSHIME - Foto 1

Përshkrimi

Ofrojme apartamente me qera per pushime verore. Apartamentet jane te pajisur me guzhine, ajer te kondicionuar dhe parkim falas. Ndodhemi 100 m nga qendra e qytetit dhe 1 Km nga deit i Orikumit.
Per me shume detaje vizitoni sitin privat:
http://vilakutelaj.ml/

Rruga Demokracia 49 Orikum

Nuk ka tag

59 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1759774c3d9b3a0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total