Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15 €

Apartamente per Plazh VLORE

  • Adresa: Stadiumi FLAMURTARI
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0695717965
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/06/2017 17:10
  • Skadon: 21 ditë, 5 orë
20160717_200326
20160717_20044320160721_20123920160721_20125820160721_20105720160721_20101320160721_200954

Përshkrimi

Disponojme Apartamente, me nje dhome (garsoniere) dhe me dy dhoma (1+1) te mobiluara me te gjitha kushtet dhe shume komode per pushime verore ne Vlore. Cmimet variojne nga 15 euro nata ne 20 euro nata.

Nuk ka tag

130 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 831593ab8edee4b1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total