Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Apartamente per plazh, garsioniere dhe hyrje 1+1 per 2 – 8 persona

  • Adresa: Uje i Ftohte Vlore "LungoMare"
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0697688296
  • Specifikime: I mobiluar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 04/07/2017 12:21
  • Skadon: 14 ditë, 16 orë
IMG_3522
IMG_3092IMG_3078IMG_3082IMG_3077IMG_3084

Përshkrimi

Ofrojme apartamente per plazh,garsioniere dhe hyrje 1+1 me kapacitet nga 2 deri ne 8 persona.
Mobilimi i ri me te gjitha kushtet e nevojshme perfshire kuzhine gatimi e kompletuar,kondicioner, TV, frigorifer.
Largesia nga deti 50m.
JENI TE MIREPRITUR

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 762595b6be9784ee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total