Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Apartamente ne shitje,stacioni i trenit.

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 24 ditë, 7 orë
IMG_5967
IMG_5974AP 1.2.1-page-001IMG_5897IMG_5899IMG_6001IMG_5989

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 100.63 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 100000 euro.

RK050816-09

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5447 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 12557a84341d6c83

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total