Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Apartamente ne shitje1+1, 2+1 dhe 3+1 tek ish-fusha e Aviacionit

  • Çmimi/m²: 690
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Ish-Fusha e Aviacionit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 26 80 129
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 06/12/2017 21:38
  • Skadon: 15 ditë, 19 orë
17358964_2029423327285231_8776484334227365932_o
17390833_2029423320618565_5397960705534982279_o17390415_2029409200619977_3718313290169663613_o (1)

Përshkrimi

Shiten apartamente me oferte kleringu 1+1,2+1 dhe 3+1 tek ish-fusha e Aviacionit me cmimin Okazion 690 Euro/m2 (nen cmimin e tregut) . Apartamentet po ndertohen ne nje kompleks mjaft funksional ku nuk do te mungojne hapsirat e gjelberta dhe parqet per femije.
Apartamentet ne dispozicion jane :

1+1 me siperfaqe 88.8 m2
2+1 me siperfaqe 96 m2
3+1 me siperfaqe 148 m2

– Kompleksi eshte i pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.
-I shtrire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.
– I pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim , pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

Nuk ka tag

697 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 990593470a9e6c44

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total