Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartamente me qira tek Brryli – Tirane

  • Adresa: blv. bajram curri 296 (berryli)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00393779502944 whatsupp - 00355693740165
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/10/2018 11:06
  • Skadon: 11 ditë, 18 orë
1
220171202_18383920171202_18450720171202_18332320171202_18394220171202_18441220171202_18375720171202_18492520171202_184248

Përshkrimi

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar / korreduar totalisht dhe e sapo lyer.
Apartamenti ka:
– 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
– 2 korridore
-2 ballkone
– guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro i diskutueshem.

Apartamenti nuk eshte dhene me pare me qira.

Nuk ka tag

472 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6195ae8dcae18c4c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total