Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19 €

Apartamente me Qira Ditore

  • Adresa: Bulevardi 'Bajram Curri', perballe Gjykates se Rrethit Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 88 011 81
  • Postuar: 06/03/2018 14:25
  • Skadon: 65 ditë, 12 orë
unnamed (4)

Përshkrimi

Apartamente me qira/qera ditore në Tiranë

Daily rental apartments in Tirana

Rezervoni në: 069 88 011 81 .

Aparamente me qera ditore në Tiranë, duke filluar nga 19 Euro / Nata.

Apartamentet janë totalisht të mobiluara dhe ndodhen pranë qendrës së Tiranës (Bllok, Myslym Shyri, stadiumi Dinamo, përballë ish Ekspozitës).

Studio për 2 – 3 persona (19 – 23 Euro/Nata)
Studio Apartament për 2 – 3 persona ( 27 – 31 Euro/Nata )
Apartament për 3 – 4 persona( 34 – 38 Euro/Nata )
Rezervoni në: 069 88 011 81 email: choosebalkans@gmail.com, fb: www.facebook.com/ChooseBalkans webpage: www.choosebalkans.com

Nuk ka tag

312 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3195a13e3729367e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total