Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45 €

Apartamente me qera per pushime ne Sarande

  • Adresa: Rruga Mitat Hoxha Lagjia nr 4 ( KODER)
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: +355674938097
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/07/2018 19:33
P1170981
P1170976P1170993P1170995P1180014P1170992P1180076P1180058P1180083P1180088

Përshkrimi

Apartament per pushime ne Sarande – Shqiperi
Qyteti: Sarande
Rruga Mitat Hoxha < Lagjia nr 4 Koder
————————————————– ————————————————– —
Ky apartament rekomandohet për: një çift, ose një familje prej 4-5 personash ose një grup miqsh që dëshirojnë të relaksohen së bashku
Apartament është në dispozicion gjatë 12 muajve të vitit.
Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 75 M.2
(1) dhom gjumi + sallon – kuzhine + (1) banjo + (2) ballkone
Dhome Gjumi me krevat dopio
Në dhomën e ndenjes mund të flenë dy persona
Kuzhina e kompletuar me te gjitha serviciet e gatimit
Një ballkon me pamje nga deti
Mobiljet në apartament jane te reja dhe bashkekohore
Apartamenti ofron:
Kuzhinë të plotë për mundësitë e gatimit
Ajër të kondicionuar, internet pa pagese
Për pushuesit, carcafet dhe peshqirët në dispozicion
Parkim i garantuar
Pamje fantastike të detit dhe qytetit
Informacion rreth zonës:
Vendndodhja e këtij apartamenti ndodhet në një zonë turistike
Kjo zonë është vendi ideal për të darkuar në mbrëmje, ose për të shijuar dreka të gjata me diell . Theksi është mbi familjen dhe megjithëse shumica e mbrëmjeve janë shumë të zënë në muajt e verës, nuk ka klube nate dhe atmosfera është miqësore. Shumica e bareve kanë TV satelitor kështu që ju nuk do te humbisni asnje ndeshje sportive te skuadres tuaj gjate ketij kampionati .

Secila nga anët e kësaj zone është e rrethuar nga plazhet e gjata ranore. Atje do të gjeni një shëtitore prej 5 km të gjatë me të gjitha llojet e restoranteve të imagjinueshme. Brenda qytetit ka më shumë bare dhe restorante për të zgjedhur.
Ne shërbim për pushuesit që do të pushojnë në këtë apartament janë shërbimet e mëposhtme: (shumë afër banesës)
supermarket, restorant bar kafe, disa pishinë në natyrë, internet, parking, plazh privat.
————————————————– ————————————————– —
Apartament ndodhet shumë afër stacionit të autobusëve. (stacioni i autobusit çdo 30 minuta)
Autobusi kalon Sarandën – Ksamil – Butrintin dhe anasjelltas
Ky apartament ndodhet 2000 m nga qendra e qytetit.
Ky apartament ndodhet 12 km nga plazhet e Ksamilit
Ky apartament ndodhet 15 km nga qyteti antik i Butrintit.
Ky apartament ndodhet vetëm2 ore nga aeroporti i Korfuzit.
—————————————————————————————————-
Ky apartament mundesohet per :
muaji korik 50€ dhe muaji gushte 55 euro
Ky apartament eshte nje prej shume apartamenteve qe ne administrojm .
Mos hezitoni te na kontaktoni per cdo pyetje apo kerkese qe mund te keni
Eron Cumani
Saranda invest property agjensy
sarandainvestproperty@gmail. com
sarandainvestproperty@yahoo. com
00355/694801295 Mob
00355/674938097 (VIBER) (WatsApp)
00355/8522 5110 Ofice

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 5385b4758b9c3664

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total