Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

580 €

Apartamente kleringu te fundit “GREEN CITY”

  • Çmimi/m²: 580
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697520678
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 12/06/2017 15:39
  • Skadon: 19 ditë, 11 orë
167d010e-79bc-decc-58a7-d9dadb65f578

Përshkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një ndër zonat më të preferuara dhe të sigurta në Tiranë. Apartamenti ndodhet katin e trete me punime shumë të mira dhe organizim perfekt. Apartamentet ndodhen në një prej komplekseve me punime më cilësore në qytet.E vecanta e ndërtimit që ofron ky kompleks rezidencial qëndron në projektimin e hapasirave optimal të banimit, dhe vecanërisht lartësia e shfrytëzueshme dysheme-tavan 282 cm. Ambjentet e banimit jane të kuruara estetikisht, me kubarurë të rregullt pa cepa apo kënde kollonash dhe janë lehtësisht të arredueshme. Të gjitha shkallt e Kompleksit janë me ndricim natyral dhe po adhtu edhe 95% e tualeteve. Ashensorët janë 10-13 vendësh deri ne 1000 kg dhe funksionojnë nga kati -2 deri në katin e fundit të banimit. Instalimet janë të kompletuara me system chiller përfshirë dhe sistemin e ujit sanitary. Dyer sigurie, dritaret dhe vetratat janë duralumini, dopjoxham me mbyllje hermetike.
DY APARTAMENTET E FUNDIT TEK KULLAT QE JAN TE AVANCUARA JAN TE DISPONUSHEM ME KTE CMIM KU CMIMI I FIRMES ESHT LEHT I VERIFIKUSHEM.

Nuk ka tag

88 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 577593e8555ef8e5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total