Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

750 €

SHESIM OSE JAPIM ME QERA,NE MES TE DURRSIT

  • Çmimi/m²: 750 EURO.
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Lagja nr.4 , BULEVARDI DYRRAH'',P 2/379.TRAGA
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696031806
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 30/11/2017 12:27
  • Skadon: 126 ditë, 15 orë
016

Përshkrimi

1-SHESIM OSE JAPIM ME QERA,AP BANIMI 1+1 DHE 2+1.NE MES TE DURRSIT,NE BULEVARD,PALLATI RI, PUNIME TE MREKULLUESHME, SHUME CILESOR.ME TAPI NE DOR.
GJITHASHTU,JAPIM ME QERA DYQAN 110 M+40 M.VERAND.KATI PERDHE.
3-BEJME SHKEMBIME ME TROJE, OSE OBJEKTE TE VJETRA,vetem ne qender,TRAGA

Nuk ka tag

212 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8835a16c87867058

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total