Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

850 €

Apartamente 2+1 ne shitje tek Rr. Elbasanit

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr. Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar në: 16/01/2017 14:30
  • Skadon për: 241 ditë, 15 orë
Rr.Elb.,Kati 2
Rr.Elb.,Kati 3,4,5,7

Përshkrim

Shiten apartamente tek objekti “UNIK” i cili ndodhet ne Rr. Elbasanit prane vilave Gjermane. Zona ka favorin e ajrit te paster, afer me qendren e Tiranes dhe larg trafikut, smogut dhe zhurmes se qytetit. Objekti rezidencial eshte i perfunduar dhe me hipoteke. Apartamentet jane te tipit 2+1 dhe kane siperfaqe te ndryshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

Cmimi: 850-870 euro/m2.

RK080916-09

www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3317 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 70957da711910065

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar