Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,321 €

Apartament me verande 1+1

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 09:22
  • Skadon: 1 ditë, 22 orë
271

Përshkrimi

Apartament 2+1 ka një organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditës ka transparencë dhe është e organizuar si një hapësirë unike. Përpara dhomës matrimoniale ndodhet tarraca e gjelbëruar e cila I jep një atmosferë ndryshe apartamentit.

Detaje
Tipi: Apartament 1+1
Shkalla: 2
Kati: 7
Orientimi: Veri – Perëndim
Sipërfaqe Individuale: 64.0 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 7.8 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme Apartamenti: 71.8 m2
Sipërfaqe Verande: 13.8 m2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 85.6m 2

Nuk ka tag

201 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 70559a3c1e5cabf5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total