Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

58,500 €

Apartament tek Rruga Don Bosko

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676046782
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 12/01/2018 13:38
  • Skadon: 176 ditë, 12 orë
Kompleksi-3-1170x738

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje kompleks shume cilesor tek Rruga Don Bosko. Zona shume e preferuar per banim. Me nje total prej 90 m² hyrja perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje sallon te bollshem, te treja me dalje ne ballkon. Ndertim i perfunduar ne 2017.

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 345a58ab8ec8376

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total