Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

92,000 €

Apartament te VOLLGA DURRES

  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: VOLLGA,RR BULEVARDI KRYESOR
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692886311
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 06/11/2017 12:29
IMG-20171106-WA0000_resized[99]
IMG-20171106-WA0001_resized[98]IMG-20171106-WA0002_resized[97]IMG-20171106-WA0003_resized[96]IMG-20171106-WA0004_resized[95]

Përshkrimi

Shitet Apartament ne Durres kati i dyte ,3 dhoma + 1 sallon + 2 tualete + 1 ballkon dhe kuzhinen e gatimit eshte vecmas,eshte Apartament shume cilesor dhe arredim modern.
Cmimi i diskutushem

Nuk ka tag

93 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1695a0044b66ad3d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total