Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,000 €

Apartament shume cilesor ne Vlore – shitet 53,000 €

  • Çmimi/m²: 401-500
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Jeronim Derada
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/11/2017 12:36
  • Skadon: 62 ditë, 13 orë
Apartament shume cilesor
Apartament cilesor VloreApartament shitje VloreApartament shitje VloreApartament shitje Vlore planimetri

Përshkrimi

Shes Apartament shume cilesor ne Vlore me nje sip.106m2. Punimet jane teper cilesore dhe apartamenti perfundon plotesisht per 4-6muaj. Apartamenti ka hapsira te medha dhe disponon 2 banjo.
Kati i gjashte i baneses me ashensor.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire prane qendres se Vlores.

Cmimi: 500 Euro/m²

Per cdo informacion na kontaktoni si me poshte.

kontakt:
Email: arto891@web.de

Cel : 00355696670629

Nuk ka tag

11184 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66455d19b8484378

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total