Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

54,531 €

Apartament i ri 1+1, ne shitje tek Siri Kodra

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 39 ditë, 18 orë
122-siri

Përshkrimi

Apartament 1+1,njesia bazë e banimit, I orientuar nga jugu ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth.

Nuk ka tag

46 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 26359a13ff060019

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total