Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

360 LEK

apartament me qera tek Mihal Grameno

  • Adresa: Rruga Mihal Grameno
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682147383 / 0693071038 / dashi-b@hotmail.com
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar në: 02/09/2017 12:42
  • Skadon për: 131 ditë

Përshkrim

Jap apartament me qera kati 2te, qe ndodhet tek Mihal Grameno.
Apartamenti esht i ri, i mobiluar dhe i pershtacem per 2 familje ose 6 stdenta.
Klientet qe do ofrohen, duhen te paguajn 1 muaj garancion, leket do kthehen prap nese nuk eshte demtuar gje ne ambient.
Cmimi 360 mije leke te vjetra

Info: dashi-b@hotmail.com
0682147383 / 0693071038
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 237 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 47758a0e298dce47

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total