Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

700 €

Apartament me qera ne Rr.Him Kolli

  • Adresa: Rr.Him Kolli
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/03/2017 12:27
  • Skadon për: 125 ditë, 22 orë
2
58613

Përshkrim

Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, kuzhine dhe dhome ngrenie te vecane, 2 banjo, 2 ballkone. Siperfaqja 160m2. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe Perendim cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe kohes. Apartamenti eshte i shtruar me parket, i pajisur me dritare plastike me dopio xham dhe me grila. Sorxhorno dhe dhomat e gjumit jane te pajisura me kondicionere. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft te bukur dhe te mirembajtur. Pervec apartamentit ne cmim perfshihet edhe nje vendparkim makine nentokesor. Planimetria mjaft funksionale, mobilimi elegant dhe vendodhja e prones e bejne apartamnetin nje vend ideal per te jetuar. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte mjaft e qete si dhe ofron te gjitha sherbimet nevojshme si Supermarket, Linja transporti publik, Banka, farmaci dhe Shkolle & Cerdhe ne nje rreze prej 100m.

Cmimi 700 euro/muaj.
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 4080 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 68657a05ec2802cc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total