Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament me qera ne M.Shyri

ONLINE para 11 orë
  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: Rr.Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 24/06/2017 09:56
  • Skadon për: 36 ditë, 11 orë
1
2356

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera ne zonen e M. Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe shume cilesor. Apartamenti ka nje mobilim shume te kendshem dhe elegant. Me nje planimetri mjaft funksionale. Apartamenti ka orientim nga Perendimi. Apartamenti ka soxhorno te bollshme dhe mjaft te ndricuar me dalje direkt ne ballkon dhe dhome gjumi te mobiluar me mjaft shije. Kuzhina eshte e re e sapo instaluar dhe e kompletuar me te gjithe pajisjet elektroshtepiake te reja dhe cilesore. Apartamenti eshte i pajisur me kondicionere.

Cmimi 400 euro/muaj

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 945 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 74057a092e7a2758

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total