Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Apartament me qera 1+1 te Ali Demi

  • Adresa: ALI DEMI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692834056
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 27/06/2017 15:17
  • Skadon: 35 ditë, 4 orë
19047452_10211220242879277_1613164336_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar, te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve. Gjendet ne katin e katert te nje pallati egzistues me siperfaqe prej 80m2 dhe me nje verande te bollshme. Ne organizimin e brendshem perbehet nga salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i arreduar me pajisje te reja dhe bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

216 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 15159525ab5d4e9d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total