Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35 €

Apartament pushimi ne Rradhime

  • Adresa: Rradhime
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Në periferi
  • Postuar në: 24/09/2017 11:14
  • Skadon për: 24 ditë, 17 orë
51467896 (1)
IMG_2705 (1)IMG_2801 (1)IMG_2802 (1)IMG_2710 (1)IMG_2861117IMG_2516IMG_2511rradhima

Përshkrim

Apartamente me verande dhe pamje nga deti.
Zona:Rradhime,Vlore ( prane Restorant “Pulebardha”)
Kapaciteti : deri ne 4 persona.
Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte shume te mira dhe nje verande me pamje nga deti.
Apartamenti ju ofron gjithshka ju nevojitet per pushimet tuaja si dhe TV,kondicioner etj
Adresa : https://goo.gl/maps/PJm6D
Cmimet :
Qershor : 40euro/nate
Korrik / Gusht : 45euro/nate.
Shtator-Maj : 35euro/nate
Per cdo pyetje apo informacion mund te na shkruani ne inbox ose te na kontaktoni ne numrin e kontaktit.
.
Jeni te mirepritur!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1880 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 70955df517e9ef54

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total