Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Apartament pushimesh per shitje ne Rradhime

  • Çmimi/m²: 601-700
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rradhime
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/11/2017 12:36
  • Skadon: 63 ditë, 14 orë
Apartament pushimesh per shitje
Apartament pushimeshApartament pushimesh shitje VloreApartament pushimesh per shitje RadhimeApartment for sale Albania

Përshkrimi

Apartament pushimesh per shitje ne Rradhime

Shesim apartament pushimi ne zonen e Rradhimes (prane restorant Pulebardha).
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 ,me nje dhome gjumi,guzhine,korridor si dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte ne nje godine 4kateshe shume te pershtatshme me stilin e shtepive apo vilave te pushimit. Godina ka ashensor si dhe hapesira publike te tjera si dhe vendparkimi.
Ne keto hapesira do te gjeni vertet qetesine tuaj per pushime. Ajri i paster si dhe freskia e detit e ben kete zone shume ideale per te patur nje ambjent shplodhes.
Apartamenti eshte i kompletuar ,vetem 80m nga deti dhe eshte gati per pushimet tuaja te cdo stine.

Cmimi teper i favorshem.

Ju mirepresim!

Cel. : 00355696670629
Email: arto891@web.de

Nuk ka tag

11023 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37055d59e9aa11f1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total