Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

33,000 €

Apartament plazhi tek Kompleksi Turistik Bonita

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Kompleksi Turistik Bonita, Golem - Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0031610042555
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi
  • Postuar: 05/06/2017 20:57
  • Skadon: 12 ditë, 18 orë
IMG_6685
IMG_6679IMG_6668IMG_6674IMG_6664IMG_6657IMG_6654IMG_6681

Përshkrimi

Apartamenti eshte tek Kompleksi Turstik Bonita. Eshte nje vend qe mirembahet shume and eshte nje nga vendet met e preferuara. Ka restorante shume te mira and ka shume argetime. Apartamenti mund te shitet dhe i mobiluar ose bosh (sipas kerkeses).
Ka dokumenta te plota dhe pronesi toke.

Nuk ka tag

52 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2445935a96a93d2d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total