Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

55,000 €

APARTAMENT PER SHITJE

  • Çmimi/m²: --
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: RRUGA FERIT XHAJKO
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698777149
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 13/02/2018 19:12

Përshkrimi

Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dy katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe 57m2 dhe ndodhet prane Restorant Durresi. Eshte i organizuar ne dy dhoma , nje korridor dhe nje tualet me dritare i cili ka nje opsion zgjerimi me 6m2. Para apartamentit ndodhet nje oborr dhe gjithashtu ka hapesire te bollshme parkimi. Gjithashtu eshte i perfshire nje bodrum. Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Nuk ka tag

306 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5645a82faa5c1e8f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total